Automobil revue

www.automobilrevue.cz

Internetové stránky technického motoristického časopisu Automobil, který vychází již od roku 1957. Připraveny zde jsou nejen články z tištěného vydání, ale také mnoho dalších informací, včetně pravidelně vydávaných statistik registrací nových vozů, testů automobilů dostupných na českém trhu a v především aktuální informace z prvních testovacích jízd s novými vozy. Samozřejmostí je vysoká profesionalita připraveného obsahu a serióznost poskytovaných informací.

Přejít na web

DŮM & BYT

www.dumabyt.cz

Dům & Byt je webový magazín o bydlení, který nabízí inspiraci, tipy a odborné informace o stavbě domu, rekonstrukcích, interiérovém designu, ale také například o úsporách energií nebo péči o zahradu. Spolupracujeme s řadou tématických časopisů, mezi jinými s tituly Můj dům, Bydlení, Moderní byt, Svět koupelen, Svět kuchyní a Rodinný dům.

Přejít na web

iMateriály

imaterialy.dumabyt.cz

Odborný stavební portál. Uživatelé tohoto portálu jsou projektanti, technici stavebních firem a firem vyrábějících stavební materiály, realizační firmy, podnikatelé ve stavebnictví, architekti či studenti stavebních odborných škol. Registrovaní uživatelé jsou denně uvědomováni o nových článcích na tomto portálu prostřednictvím newsletteru.

Přejít na web

Moderní byt

modernibyt.dumabyt.cz

Internetový portál věnovaný designu a luxusnímu bydlení. Pravidelně seznamuje čtenáře s nejnovějšími trendy a novinkami, nabízí inspiraci, vlastní videoreportáže a soutěže o hodnotné ceny. Přihlášení uživatelé jsou o aktuálních článcích informováni newsletterem.

Přejít na web

Můj dům

mujdum.dumabyt.cz

Web www.mujdum.cz navazuje na tradiční časopis o bydlení Můj dům a společně s ním vám přináší články o individuálních i typových novostavbách, důmyslných rekonstrukcích, progresivních stavebních technologiích, moderním interiérovém designu, zajímavých architektonických počinech, krásných zahradách a mnoha dalších souvisejících tématech.

Přejít na web

StavbaWEB

stavbaweb.dumabyt.cz

Portál sloužící odborné architektonické veřejnosti. Jeho uživateli jsou architekti, projektanti, studenti, stavební a památkové úřady a další zájemci o architekturu. Kromě aktuálního zpravodajství z oboru architektura a stavebnictví uveřejňuje podrobné informace o stavbách, reference stavebních a dodavatelských firem a informace o produktech pro stavebnictví. Registrovaní uživatelé jsou denně uvědomováni o nových článcích na stavbawebu prostřednictvím newsletteru.

Přejít na web

tech.portal_logo

www.technickyportal.cz

Souhrnný portál časopisů Technický týdeník, Technik a Medicínská technika.  Svojí koncepcí navazuje na internetové stránky Technického týdeníku, který vychází již 64 let. V současné době ze všech webů průmyslových B2B periodik přináší nejobsáhlejší denní zpravodajství ze všech klíčových průmyslových oborů. Kromě těchto zpráv zde čtenáři naleznou výběr z obsahů našich průmyslových titulů a zajímavé autorské texty. Nedílnou součástí tohoto webu jsou i čtenářsky žádané seriály, které jsou zde volně ke stažení. Pro registrované odběratele je každé pondělí z tohoto portálu odesílán newsletter.

Přejít na web

Všeobecné obchodní podmínky pro Business Media CZ s.r.o. – pro webové portály

Kontakt