Automobil revue

www.automobilrevue.cz

Internetové stránky technického motoristického časopisu Automobil, který vychází již od roku 1957. Připraveny zde jsou nejen články z tištěného vydání, ale také mnoho dalších informací, včetně pravidelně vydávaných statistik registrací nových vozů, testů automobilů dostupných na českém trhu a v především aktuální informace z prvních testovacích jízd s novými vozy. Samozřejmostí je vysoká profesionalita připraveného obsahu a serióznost poskytovaných informací. 

Přejít na web

Moderní byt

www.modernibyt.cz

Internetový portál věnovaný designu a luxusnímu bydlení. Pravidelně seznamuje čtenáře s nejnovějšími trendy a novinkami, nabízí inspiraci, vlastní videoreportáže a soutěže o hodnotné ceny. Přihlášení uživatelé jsou o aktuálních článcích informováni newsletterem. 

Přejít na web

www.bydlenimagazin.cz

Internetové stránky časopisu BYDLENÍ. 

Přejít na web

tech.portal_logo

www.technickyportal.cz

Souhrnný portál časopisů Technický týdeník, Technik a Medicínská technika.  Svojí koncepcí navazuje na internetové stránky Technického týdeníku, který vychází již 64 let. V současné době ze všech webů průmyslových B2B periodik přináší nejobsáhlejší denní zpravodajství ze všech klíčových průmyslových oborů. Kromě těchto zpráv zde čtenáři naleznou výběr z obsahů našich průmyslových titulů a zajímavé autorské texty. Nedílnou součástí tohoto webu jsou i čtenářsky žádané seriály, které jsou zde volně ke stažení. Pro registrované odběratele je každé pondělí z tohoto portálu odesílán newsletter. 

Přejít na web

www.trucker.cz

Trucker.cz – ponořte se do světa užitkových vozidel 

Přejít na web

Všeobecné obchodní podmínky pro Business Media CZ s.r.o. – pro webové portály

Kontakt