Vydavatelství Business Media působí na českém trhu již více jak třicet let. Původně bylo součástí mediálního koncernu Bertelsmann AG, poté patřilo do mezinárodní vydavatelské skupiny DOCU Group, kterou vlastní britský investiční fond GMT Partners. Od roku 2014 patří firma skupině českých investorů.

Název Business Media se spojuje s vydavatelstvím od října roku 2007, kdy došlo ke změně vlastníka celé vydavatelské skupiny. Do této doby vystupovala společnost pod názvem Springer Media CZ, s. r. o.

Naše vydavatelství nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část vydavatelského portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení, auto-moto a publikace pro autoškoly. V oblasti B2B vydavatelství zpracovává profesionálně klientské časopisy pro významné společnosti.

Zaměřujeme se především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci a zlepšuji jejich celkový rozhled v oboru.

Populární tituly, které vydáváme, pomáhají širokému spektru čtenářů zorientovat se v problematice bydlení a motorismu. Snažíme se rozšiřovat základnu našich časopisů o zajímavé tituly, které by vyplnily prázdná místa na současném mediálním trhu.

Mezi našimi aktivitami mají své pevné místo i elektronická média. Informace a zábavu nabízíme i na našich portálech.

Tomáš Tkačík
generální ředitel vydavatelství Business Media

 Vedení společnosti

t_tkacik_b3u8R6generální ředitel, jednatel

Ing. Tomáš Tkačík, Ph.D.
+420 608 716 952


v_bednar_t1I3A4

finanční ředitel, jednatel

Ing. Václav Bednář
+420 608 716 952

Kontakt