V oblasti B2B zpracovává vydavatelství profesionální klientské časopisy a weby na klíč pro významné společnosti ve svých oborech. Tvoříme klientské časopisy tak, aby plnily funkce požadované zadavatelem a zároveň byly poutavé a zajímavé pro čtenáře.

000_Z_Gate_LIC_FMCZ02

finmagazín

Fincentrum je jednou nejvýznamnějších finančně-poradenských společností u nás. Čeští a slovenští spotřebitelé využívají služeb více než 2 600 aktivních finančních poradců, pro které je finanční poradenství hlavní profesní náplní. Poradci Fincentra jsou k dispozici domácnostem, ale i korporátní klientele v České republice a na Slovensku. Právě kvalita finančního poradenství odlišuje Fincentrum od konkurence. V roce 2015 se Fincentrum umístilo mezi nejlepšími 10 v ocenění Českých 100 Nejlepších. Společnost dbá na pravidelné vzdělávání zaměstnanců a jedním z nástrojů je i Finmagazín – interní časopis, který pro Fincentrum připravuje od roku 2010 naše vydavatelství. Finmagazín vychází 4x ročně v originální české i slovenské verzi, přináší aktuální informace z oboru, vzdělávací články a reportáže z firemních akcí. Na počátku roku 2016 prošel svěžím grafickým redesignem.

Kontaktní osoba:  Lucie Spoustová
tel: +420 225 351 149
mobil: +420 603 145 994
fax: + 420 351 151
e-mail: lucie.spoustova@bmczech.cz

000_obal1_HaV02

Historie a vojenství

Ke stažení

000_obal1_LPCZ02

LP Magazín

Je klientský časopis určený především zákazníkům a obchodním partnerům společnosti LeasePlan ČR, která je součástí největšího světového správce firemních automobilových flotil.V České republice je LeasePlan lídrem na trhu operativního leasingu. LP magazín přináší jednou za čtvrt roku informace o aktuálních činnostech společnosti. Navíc podává erudovaný pohled na trh operativního leasingu v České republice i v zahraničí, přináší zajímavosti ze světa automobilů, a to včetně testů nejnovějších vozů, novinky z oblasti silniční dopravy a dopravní legislativy. Časopis LP magazín získal Certifikát profesionální úrovně „RATED 2010″

Zástupce šéfredaktora: Tomáš Bursík

Prodej inzerce: Marcela Šolcová
tel.: +420 225 351 178
mobil: +420 602 243 870
fax: +420 225 351 404
e-mail:  marcela.solcova@bmczech.cz

MSV

MSV Denně

Oficiální „veletržní noviny“ MSV Denně vycházejí již 5. rokem u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Ve spolupráci s tiskovým oddělením MSV připravujeme pro návštěvníky i vystavovatele po celou dobu konání výstavy tištěné denní zpravodajství, které doplňuje  on line webové zpravodajství BVV. Veletržní noviny jsou distribuovány v průběhu veletrhu každý den hned od rána, aby nejen informovaly o nejdůležitějších událostech předchozího dne, ale také upozornily na aktuální akce, které se teprve chystají. Sérii pěti vydání (pondělí až pátek) předchází publikace, tzv. plus nulté číslo, které vychází cca 3 týdny před zahájením akce. V této publikaci návštěvníci naleznou veškeré základní informace o veletrhu a upoutávky na zajímavé akce a expozice, včetně komerčních firemních prezentací.

Šéfredaktorka: Andrea Cejnarová
e-mail: andrea.cejnarova@bmczech.cz

Prodej inzerce

Ing. Jaromír Milický
tel.: +420 225 351 110
mobil: +420 725 573 103
e-mail: jaromir.milicky@bmczech.cz

Ing. Tamara Raidová
tel.: +420 225 351 460
mobil: +420 602 216 957
e-mail: tamara.raidova@bmczech.cz

Rotary03

Rotary Good News

Rotary Good News je dvouměsíčník celosvětové organizace Rotary sdružující vedoucí osobnosti z podnikatelských a odborných kruhů, které poskytují humanitární služby a pomoc spoluobčanům, prosazují ve všech oblastech svého působení vysoké etické zásady a napomáhají vytváření vzájemné důvěry a míru na celém světě. Na počátku roku 2013 prošel časopis ve vydavatelství Business Media nápadnou grafickou proměnou a dílčími redakčními úpravami. Výsledkem je svěží mladistvý vzhled, díky němuž získal titul na atraktivitě a čtenářském komfortu. Společnost Rotary tak může lépe a srozumitelněji prezentovat své aktivity nejen členům, ale zejména široké veřejnosti. Časopis získal ocenění Fénix 2013, vítěz mimo kategorii Časopisy státní správy, veřejného a neziskového sektoru.

Kontaktní osoba:  Lucie Spoustová
tel: +420 225 351 149
mobil: +420 603 145 994
fax: + 420 351 151
e-mail: lucie.spoustova@bmczech.cz

Stavba domu

www.stavbadomu.net

Stavbadomu.net

Portál stavbadomu.net je ideálním průvodcem při hledání cesty k vysněnému bydlení. Je zdrojem informací, které pomáhají čtenářům na cestě k novému domovu. Obsahuje nejen mnoho chytrých a cenných rad ohledně výstavby, ale i inspirativní články, videonávody a pravidelné soutěže o hodnotné ceny. Pokud si navíc nebudete vědět s něčím rady, vždy pomůže Poradna, ve které reagují na dotazy kvalifikovaní odborníci.

Přejít na web

SPE_2016_02

Svět plný energie

Vydavatelství Business Media CZ, s. r. o. a společnost LUMIUS spol. s r.o.,  dodavatel elektřiny a zemního plynu pro velkoodběratele energií v České republice a na Slovensku, vydávají čtvrtletník Svět plný energie od podzimu roku 2011. Časopis je určen pracovníkům LUMIUS a všem s ním kooperujícím zákaznickým firmám, zájemcům o nejnovější energetické a teplárenské technologie, trendy a novou legislativu a také zástupcům médií.  Věnuje se průběžně jak klasické výrobě a distribuci energetických produktů z fosilních surovin, tak perspektivním jaderným a alternativním zdrojům v ČR, SR a v Evropské unii. Vedle informativních článků přináší průběžně četné analytické a publicistické materiály z oboru a rozhovory s představiteli firem a institucí.

Kontakt